REJESTRACJA


Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na każde z trzech wydarzeń (Smart Metropolia Kongres, Smart Metropolia Eko Forum i Smart Metropolia Expo) obowiązuje oddzielna rejestracja.

UWAGA: Gdańska Organizacja Turystyczna przygotowała Study Tour - wycieczkę po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, która odbędzie się 25 października. Tutaj również obowiązuje oddzielna rejestracja. Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

Smart Metropolia odbędzie się
23 - 24 listopada 2016 r.
w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, Gdańsk

SMART METROPOLIA KONGRES

Udział w Smart Metropolia Kongres jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy poprzez poniższy formularz rejestracyjny.SMART METROPOLIA EKO FORUM

Udział w Smart Metropolia Eko Forum jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy poprzez poniższy formularz rejestracyjny.

SMART METROPOLIA EXPO

REJESTRACJA

Aby zarejestrować się jako wystawca zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.

LOGOWANIE

Wystawców, którzy posiadają już swoje konto w systemie (z poprzedniego wydarzenia Technicon Innowacje) i ponownie chcą wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do zalogowania się na swoje konto.


Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami dotyczącymi warunków uczestnictwa w Smart Metropolia Expo:

STUDY TOUR

Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza na Study Tour - jednodniową wycieczkę objazdową po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, która odbędzie się 25 października (piątek). Aby wziąć w niej udział należy zapisać się poprzez poniższy formularz podając dane niezbędne do wystawienia faktury VAT. Po zarejestrowaniu się dostaną Państwo informację zwrotną na podany adres email oraz fakturę.
KOSZT STUDY TOUR: 110 PLN brutto/os.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat na konto bankowe

PLAN STUDY TOUR
(po kliknięciu)